Студенти НУВГП відзначили 60-річчя ЄС

4 квітня 2017 року доцентом кафедри суспільних дисциплін ННІ Права А.В. Сталовєровою було проведене відкрите засідання студентського наукового гуртка «Україна та ЄС», присвячене 60-річчю утворення Євросоюзу.

Його мета – активізація наукової роботи студентів і підтримка обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання.

Особливу зацікавленість у присутніх викликали доповіді наступних учасників засідання: представника ГО «Об’єднання «Самопоміч» О. Аліксійчука на тему: «Євроінтеграційні перспективи України», доцента С.Н. Давидович на тему: «Євроінтеграція України: польський досвід», доцента А.В. Сталовєрової «Міграційні орієнтири студентської молоді в умовах візової  лібералізації», студентів 3 курсу ННІБА Д. Семчишина та В. Панічевного на тему: «Висвітлення євроінтеграційних процесів в Україні у західних ЗМІ».

На завершення засідання, присутні побажали студентам успіхів у їх подальшій науковій роботі та навчанні.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку