Студенти-магістри взяли участь у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі

Студенти-магістри взяли участь у Молодіжному євроатлантичному  безпековому форумі

13-14 листопада 2017 р. на базі СНУ імені Лесі Українки відбувся Молодіжний євроатлантичний безпековий форум у якому взяли участь студентки Навчально-наукового інституту права – Копач Яна та Марцинковська Катерина.

Організатори форуму – Посольство Литви в Україні, яке наразі виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні та Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.

З вітальними словами перед аудиторією виступили Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт та ректор СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан.

У роботі Форуму взяли участь представники країн-членів Альянсу, посольств і дипломатичних місій в Україні, експерти з питань безпеки, зокрема, голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков, колишній міністр закордонних справ Литовської Республіки (2006-2008) і колишній Посол Литовської Республіки в Україні Пятрас Вайтєкунас; колишній міністр закордонних справ України (2007-2009) Володимир Огризко, директор Департаменту євроатлантичної співпраці Міністерства оборони краю Литовської Республіки Саулюс Гасюнас, аташе з питань оборони Канади в Україні Браян Ірвін та інші.

Форум був присвячений питанням євроатлантичної безпеки i 20-річчю стратегічного партнерства Україна – НАТО. Студентки Навчально-наукового інституту права – Копач Яна та Марцинковська Катерина взяли участь в інтерактивних дискусіях щодо зміни середовища глобальної безпеки, нових викликів безпеці, зокрема гібридним викликам, обговорили питання сучасної ролі НАТО, безпекової політики України та відносин НАТО – Україна та мали змогу взяти участь у симуляції роботи Північноатлантичної ради та Комісії Україна – НАТО.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку