Спортивні новини ННІП

В рамках відзначення 100-річчя НУВГП футбольна команда інституту права захищає його інтереси  в  чемпіонаті Рівненської Бізнес – Ліги «ОГО» з футзалу серед аматорських команд  2015 року.

Перші  тури засвідчили хорошу підготовку наших спортсменів, які в одному з поєдинків з командою «Дубок» меблевої бізнес-структури  зіграли в нічию  з рахунком 3:3. А в поєдинку з командою «Феміда», що захищала честь  прокуратури області, футболісти інституту права впевнено  вибороли  перемогу з рахунком  9:3.

Попереду ще п’ять відповідальних турів. Тож побажаємо нашим спортсменам наступних перемог. Водночас  студентську команду вболівальників запрошуємо до спортивної зали  Рівненського  коледжу  технологій та дизайну, що на вулиці Литовська, 53, щоп’ятниці та неділі з 9 ранку  для підтримки своїх колег.

Велика вдячність молодим спортсменам та представникам кафедри фізичної культури університету за достойний внесок до спортивної скарбнички авторитету університету.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку