Співпраця з представниками Рівненської обласної організації ветеранів України

30 квітня 2015 року відбулось спільне засідання представників Рівненської обласної організації ветеранів України, адміністрації навчально-наукового інституту права НУВГП та студентів-юристів. До порядку денного засідання входило питання щодо потреби та перспектив майбутньої співпраці ННІП та Рівненської обласної організації ветеранів України. В ході відкритого спілкування було вирішено, що на громадських началах студенти та викладачі навчально-наукового інституту права надаватимуть юридичну допомогу воїнам антитерористичної операції. До надання такої допомоги інститут права планує залучити 12 студентів та 4 викладача.