Семінар «Перспективні шляхи вдосконалення Конституції України»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Науковий захід був проведений д.ю.н., проф. Словською І.Є. з групою ПР-11 17 травня 2022 року.

Відбулося активне обговорення поточного стану конституційного ладу в Україні, недоліків правового регулювання та практики правозастосування. Студенти виявили неабияку зацікавленість проблематикою обговорення.

Виступаючі представили наступні теми: Блошкіна О.О. «Перспективи вдосконалення судової влади в Україні»; Свинар А.О. «Перспективи вдосконалення Конституції України шляхом проведення конституційної реформи»; Міськевич Ю.В. «Зміна до зброєвого законодавства»; Зданевич Т.Ю. «Концепція оновлення Конституції України»; Заремба А.С. «Удосконалення гарантій прав людини і громадянина»; Трофимчук В.І. «Потреба в написанні нової Конституції»; Мацюк Т.П. «Удосконалення Конституції в аспектах конфліктологічної теорії»; Руда В.В. «Реформування системи представництва»; Савчук В.С. «Реформування надання адміністративних послуг органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування»; Гуль В.І. «Сім кроків до парламентаризму»; Турчик Д.С. Проблеми удосконалення законодавства стосовно недотримання балансу розмежування влади».

На проведеному занятті були оголошені слушні ідеї щодо перспективних шляхів удосконалення державного і суспільного ладу, що можуть бути покладені в основу подальших наукових досліджень.

Ірина СЛОВСЬКА, д.ю.н.,

професор кафедри конституційного права та галузевих дисциплін