РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ СТАРОСТАТУ ТА СТУДЕНТСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

23 квітня 2015 року відбулося перше розширене засідання старостату та студентського парламенту навчально-наукового інституту права.

У ході зібрання було обговорено стан навчальної та виховної роботи в групах та інституті, розроблено та затверджено план роботи на кінець другого семестру 2014-2015 н.р.

Серед намічених планів – похід до театру, екскурсійна поїздка замками Львівщини, змагання з армреслінгу та футболу між студентами навчально-наукового інституту права, спортивні виїзні змагання між студентами навчально-наукового інституту права та студентами Рівненського вищого професійного училища Департаменту державної служби охорони при МВС України.