РІВНЕНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ

21.04.2015 року в РІВНЕНСЬКОМУ ВИЩОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ УЧИЛИЩІ працівниками навчально-наукового інституту права була проведена профорієнтаційна робота, на якій заступник директора по профорієнтаційній роботі Гарват П.О. та асистент кафедри спеціальних юридичних дисциплін Гришко В.І.  розповіли студентам про:

1. Навчально-наукові інститути Національного університету водного господарства та природокористування, його найпрестижніші напрями та спеціальності.

2. Навчально-науковий інститут права, його спеціальності та напрями підготовки.

3. Матеріально-технічну базу інституту (спеціалізовані лабораторії, та аудиторії).

4. Особливості проведення виховної та культурно-просвітницької роботи в навчально-науковому інституті права.

5. Умови вступу до Національного університету водного господарства та природокористування, зокрема на напрям підготовки «Правознавство».

В ході проведення заходу студенти училища найбільшу зацікавленість проявили до спеціалізованих лабораторій, викладацького складу та спеціалізацій інституту права.