Регіональна науково-практична он-лайн конференція «Адміністративно-територіальна реформа в Україні: стан, проблеми, перспективи»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Шановні колеги, здобувачі та друзі!!!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Регіональної науково-практичної он-лайн конференції «Адміністративно-територіальна реформа в Україні: стан, проблеми, перспективи», що відбудеться на базі ННІ права НУВГП 24 березня 2022 року.
Напрями роботи он-лайн конференції:
1. Адміністративно-територіальна реформа в Україні: досягнення й перспективи.
2. Проблемні аспекти формування територіальних громад та перспективи їх розвитку.
3. Актуальні питання сучасного адміністрування.

Робочі мови он-лайн конференції:
українська, польська, англійська

Для участі у он-лайн конференції просимо до 4 березня 2022 року надіслати:
1. Електронний варіант тез (назва файлу «Номер напряму роботи конференції» «Прізвище доповідача» (Наприклад: 1_Іваненко.doc)) на електронну адресу координатора конференції А. В. Матвійчука: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
2. Один доповідач може подавати декілька тез доповідей за різними напрямами роботи конференції. Тема листа «Регіональна конференція».
За результатами он-лайн конференції буде видано: збірник тез доповідей Регіональної науково-практичної конференції «Адміністративно-територіальна реформа в Україні: стан, проблеми, перспективи».
Вимоги до оформлення тез доповідей. Обсяг тез – від 3 до 6 сторінок формату А-4 (включно із рисунками, таблицями, фотографіями, переліком літератури). Технічні параметри: Формат файлу – *.doc, *.docх або *.rtf. Шрифт – гарнітура Times New Roman, кегль 15 пт, інтервал 1,5 пт. Поля – 2 мм. Назва доповіді – напівжирний шрифт, кегль 16 пт. Прізвища авторів – нежирний шрифт, кегль 14 пт. Посада, місце роботи, назва організації, місто – курсив, 12 пт. Основний Текст – нежирний, кегль 14 пт. Порядок оформлення таблиць, формул, підписів всередині рисунків: Шрифт – гарнітура Times New Roman, кегль 14 пт, курсив. Підписи таблиць – ставляться над таблицею, вирівнювання по правому краю. Формули – набирати у редакторі формул MS Equation або Mathtype.

КОНТАКТИ
Адреса оргкомітету: 33028, м. Рівне, вул. Олекси Новака, 75, Національний університет водного господарства та природокористування, Навчально-науковий інститут права (к. 817).
Довідки за телефонами:
+38(067)604-56-65 Матвійчук Андрій Василльович, координатор конференції.