Програмні засоби перевірки наукових та академічних робіт

Викладачі навчально-наукового інституту права разом з іншими працівниками університету взяли участь у круглому столі під назвою “Програмні засоби перевірки наукових та академічних робіт – панацея від плагіату чи ланка складової процедури?”. Захід проходив в навчальному корпусі №1 Національного університету водного господарства та природокористування. На ньому було обговорено окремі новації законодавства про освіту, можливості впровадження сучасних електронних систем перевірки наукових робіт на плагіат в університеті, ефективність таких систем та інше.

Забезпечення академічної доброчесності серед студентів та викладачів  – один із пріоритетних напрямів роботи Національного університету водного господарства та природокористування.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку