Профорієнтаційна зустріч з вихованцями Рівненського НВК «Школа-гімназія» №2

Заступники директора ННІП з навчально-методичної роботи к.ю.н., доц.  Міщук І.В. та з організаційно-виховної роботи Пасічнюк В.Б. зустрілись з вихованця Рівненського НВК «Школа-ліцей» №2, з метою проведення профорієнтаційної роботи.

Зустріч пройшла на високому рівні в затишні та гостинній атмосфері.

Майбутніх абітурієнтів найбільше зацікавили такі напрями підготовки, як «Правознавство» та «Документознавство та інформаційна діяльність». Також зацікавленість учнів проявилась щодо нових спеціалізацій, а саме спеціалізації юридична журналістика та кримінально-правової.

Зацікавленість викликала зала судових засідань, криміналістична лабораторія та спеціалізована електронна читальна зала – де студенти можуть наочно використовувати набуті знання під час вивчення юридичних дисциплін. Також було подано інформацію про матеріально-технічну базу інституту, виховну, культурно-просвітницьку та наукову роботу під час якої студенти співпрацюють та публікують наукові праці спільно з викладачами.

Профорієнтаційні зустрічі, на думку учнів, важливий чинник у виборі майбутньої професії, адже кожен з них прагне стати висококваліфікованим конкурентоспроможним фахівцем на вітчизняному та світовому ринках праці.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку