Профорієнтаційна робота

17.11.2015 року відбулась зустріч представників інституту права Нувгп та студентів-випускників Городищенського училища міліції. Метою заходу було ознайомити студентів із напрямами та спеціальностями Нувгп, його професорсько-викладацьким складом та віковою історією. Серед виступаючих були заступники директора інституту права Гарват Петро Олексійович та Пасічнюк Василь Борисович. Представники університету поінформували студентів про особливості вступу на базі ОКР “Молодший спеціаліст” в вищі навчальні заклад, матеріально-технічну базу, магістерські програми, військову підготовку, виховну, організаційну та культурно-просвітницьку роботу в Нувгп. Дякуємо адміністрації училища за організацію даного профорієнтаційного заходу!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку