Профорієнтація в Рівненському державному аграрному коледжі

08.12.2015 року відбулась зустріч представників Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування із студентами Рівненського державного аграрного коледжу. Серед виступаючих на заході був доцент кафедри міжнародного права та юридичної журналістики к.ю.н Вовк Юрій Євгенович та заступник директора ННІП Пасічнюк Василь Борисович. Представники університету повідомили студентів про умови вступу до вітчизняних вишів на базі ступеня «Молодший спеціаліст», напрями, спеціальності та особливості навчання в НУВГП, його потужний професорсько-викладацький склад та матеріально-технічну базу.

Студенти коледжу були активними, зацікавились отриманою інформацією та отримали відповіді на свої запитання. Присутнім були роздані інформаційні буклети про спеціальність 081 «Право» Національного університету водного господарства та природокористування.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку