Профорієнтація в Новоград-Волинському економіко-гуманітарному коледжі

07.04.2015 року в корпусі №1 Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу працівниками навчально-наукового інституту права спільно  із адміністрацією коледжу був організований і проведений профорієнтаційний захід. В.о. завідувача кафедри конституційного права і галузевих дисциплін, к.ю.н. Міщук І.В., та асистент кафедри спеціальних юридичних дисциплін Гришко В.І. розповіли студентам про:

1. Навчально-наукові інститути Національного університету водного господарства та природокористування, його найпрестижніші напрями та спеціальності.

2. Навчально-науковий інститут права, його спеціальності та напрями підготовки.

3. Матеріально-технічну базу інституту (спеціалізовані лабораторії, та аудиторії).

4. Особливості проведення виховної та культурно-просвітницької роботи в навчально-науковому інституті права.

5. Умови вступу до Національного університету водного господарства та природокористування, зокрема на напрям підготовки «Правознавство».

В ході проведення заходу студенти коледжу найбільшу зацікавленість проявили до спеціалізованих лабораторій, викладацького складу та спеціалізацій інституту права.