Привітання з нагоди обрання Цимбалюка В.І. на посаду директора ННІП

Шановний Валерію Івановичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди призначення Вас на посаду директора навчально-наукового інституту права НУВГП!

Впевнені, що своє нове призначення Ви сприймаєте як вияв великої довіри і водночас як велику відповідальність за тих, хто працює й вчиться поряд з Вами. Ми переконані, що Ви – директор-професіонал, новатор, прагматик, реаліст, якому добре відомі не тільки досягнення, але й проблеми освітян.

Нехай Ваша повсякденна нелегка діяльність на вкрай відповідальній посаді буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені завдання й здійснити задумані плани в ім’я розбудови української освіти. Нехай Вас завжди супроводжують творче натхнення й наснага, оптимізм, добро, гармонія, успіх, повага. Нехай ніколи не вичерпується Ваша особиста людська принадність, доброта, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу. Нехай на довгі роки залишається незмінним Ваше найвище кредо – вірно служити університету і його людям.

З повагою, трудовий колектив

та студенти навчально-наукового інституту права

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку