Прийшла весна – час прибирати паркову територію

Зараз весняне прибирання територій у місті Рівне перебуває в активній фазі – прибираються парки та алеї, з приходом весни все оживає та зеленіє…

Студенти навчально-наукового інституту права активно долучилися до весняних робіт з прибирання  паркової зони  в районі Ювілейний.

«Правильний настрій – половина успіху!» - зауважує керівник групи активістів, ситарший викладач кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності Надія Шидей.

Гарна погода, бадьорий настрій, весняна завзятість, допомога та сприяння керівника дали свої результати – територія парку охайна та чиста, а студенти задоволені спільною роботою.