Правовики в училищі поліції

В останній день зими заступники директора ННІ права НУВГП Пасічнюк В.Б. та Гарват П.О. відвідали Рівненське училище поліції, яке готує молодших спеціалістів правоохоронної діяльності.

Під час зустрічі з викладацько-учнівським колективом та цьогорічними випускниками училища присутніх  було проінформовано про умови вступу до ВУЗу , показано презентаційний ролик про студентське життя в університеті, а також  акцентовано увагу на особливостях вступу та навчання в інститут на базі освітнього рівня «молодший спеціаліст» права.

Присутні поставили ряд запитань, що підтверджує їх предметну зацікавленість навчальним закладом, умовами навчання та проживання в гуртожитках  та організацією дозвілля.

На завершення зустрічі випускникам запропонували взяти участь у інтелектуально-правовій грі «Ерудит», наближеній до змісту вступних випробувань.

Найактивніші учасники гри  були відзначені сувенірною продукцією університету. Їм  було рекомендовано  після завершення навчання перевірити свої знання в соціальних мережах, налагодивши  контакти з фахівцями інституту права та отримання консультативно-методичної допомоги в  підготовці до вступу  на омріяну спеціальність.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку