Правовий Брейн-ринг

Правовий брейн-ринг для студентів ННІ права Національного університету водного господарства та природокористування відбувся сьогодні, 11 грудня. Захід організували Рівненська юстиція та Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області в рамках відзначення Всеукраїнського тижня права.

Учасниками інтелектуальної гри стали три команди, які змагались у трьох раундах. За результатами гри перемогу здобула команда «Діти прокурора».

Заохочувальними подарунками учасників брейн-рингу нагородила начальниця Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук. Вона також зазначила, що проведення таких заходів у форматі інтелектуальних ігор є одним із цікавих та корисних способів донесення інформації. Правопросвітництво є одним із важливих напрямків роботи юстиції.

- Ми над цим активно працюємо. Зокрема, реалізовуючи проект «Я МАЮ ПРАВО!». Підвищення рівня правової грамотності і свідомості людей – одне із завдань, яке стоїть і перед вами – майбутніми юристами. Адже від того, наскільки громадяни знатимуть свої права і обов’язки, залежатиме розвиток нашої країни як демократичної, правової, цивілізованої держави, - звернулась Оксана Сальчук до студентів.

Нагадаємо, що на Рівненщині триває Всеукраїнський тиждень права. Відповідно до Указу Президента України він проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку