Правові проблеми боротьби з корупцією та заходи щодо її попередження

В рамках виконання  плану заходів НУВГП щодо запобігання і виявлення корупції  30 травня 2018 року працівниками навчально-наукового інституту права спільно з відділом з питань запобігання та виявлення корупції університету проведено семінар для викладачів та студентів на тему «Правові проблеми боротьби з корупцією та заходи щодо її попередження».

Зі вступним словом до присутніх звернувся директор ННІ права Цимбалюк В.І., який коротко зупинився на проблемі протидії корупційним проявам в закладах вищої освіти.

Начальник відділу з питань запобігань та виявлення корупції Захарець А.Л. розповів стосовно проведення в університеті оцінки корупційних ризиків та заходів, які здійснюються для їх локалізації.

В подальшому старший викладач кафедри конституційного права та галузевих дисциплін ННІ права Пасічнюк В.Б. довів до слухачів інформацію щодо законодавчого та наукового визначення корупції, складу корупційних діянь, об’єктів, суб’єктів, об’єктивної та суб’єктивної сторін корупції. Також він розповів щодо проблем забезпечення правового механізму боротьби з корупцією, об’єктивних та суб’єктивних умов зростання корупції та факторів, які впливають на її рівень.

В кінці семінару в ході дискусійної бесіди на конкретних прикладах були обговорені питання, пов’язані з можливими корупційними ризиками в схемі стосунків «викладач – студент», «студент-викладач», ймовірного конфлікту інтересів в діяльності кафедри, інституту, а також відповідальності за скоєння злочинів та правопорушень в цій сфері.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку