Практичний семінар "Проблемні питання вирішення сімейних спорів"

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

7 квітня в рамках відзначення Фестивалю науки в НУВГП на базі ННІ права відбувся практичний семінар з сімейного права на тему  "Проблемні питання вирішення сімейних спорів".

Запрошеною на захід була адвокатка,  Голова адвокатського об’єднання «Дірект»  Щербяк Ю.В.

Юлія Василівна закцентувала увагу на тому, що сьогодні важливо популяризувати  інституту адвокатури, як ефективний правовий інститут захисту інтересів людини в Україні. Своєю роботою сучасний адвокат  прагне створити новий образ мислення, який сформує сприйняття адвоката, як відданого та професійного захисника інтересів клієнта.

Зокрема, на семінарі  основними питаннями, які обговорювались були: вирішення сімейних спорів, позбавлення батьківських прав, встановлення опіки та піклування.