Практичний семінар наукового гуртка "Дослідження інновацій у кримінальному процесі" на тему "Судова реформа в Україні" (керівник - к.ю.н., проф. Штогун С.Г.)

19 жовтня відбувся практичний семінар на тему "Судова реформа в Україні", участь у якому взяли студенти-учасники наукового гуртка "Дослідження інновацій у кримінальному процесі".

Керівник наукового керівник к.ю.н., проф. Штогун С.Г. розповів про особливості проведення судової реформи в Україні за результатами власних досліджень, що закріплені у збірнику його статей.

Він детально проаналізував етапи реформування, складності проведення судової реформи та прогалини у законодавстві.

Студенти активно обговорювали зміни у сфері відправлення правосуддя, задавали питання.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку