Перше засідання трудового колективу навчально-наукового інституту права

25 лютого 2015 року в корпусі № 2А НУВГП відбулись перші  збори трудового колективу навчально-наукового інституту права. Серед запрошених гостей був проректор  з науково-педагогічної та навчальної роботи кандидат сільськогосподарських наук, доцент Сорока Валерій Степанович. До порядку денного входили такі питання:

1) звіт в.о. директора ННІП Цимбалюка В.І. про діяльність напряму підготовки «Правознавство» за 2 роки;

2) інформація про заступників директора  ННІП;

3) обрання вченої ради інституту;

4) різне.

В.о. директора ННІП професор Цимбалюк В.І. змістовно розповів про діяльність напряму підготовки «Правознавство» за 2 роки, кадровий склад, контингент студентів, наукову роботу та матеріально-технічну базу напрямів та спеціальностей, що увійшли до складу новоствореного інституту. По завершені доповіді Цимбалюк В.І. коротко окреслив перспективи розвитку ННІП.

Збори трудового колективу ННІП були плідними та конструктивними, проходили в діловій та творчій атмосфері.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку