Перевернута лекція «Адміністративно-правові засади протидії та запобігання корупції».

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

05.05.2022 року за ініціативою старшого викладача кафедри конституційного права та галузевих дисциплін Пасічнюка Василя Борисовича проводилась перевернута лекція на тему: «Адміністративно-правові засади протидії та запобігання корупції».

До лекції були залучені здобувачі юридичної освіти, аспіранти, викладачі та представники адміністрації ННІП. В контексті проведення заходу були розкриті різні питання діючих в Україні та світі адміністративно-правових механізмів боротьби і запобігання корупції. Серед них:
1. Основи міжнародно-правового та конституційного забезпечення боротьби із корупцією.
2. Сучасна система антикорупційного законодавства в Україні та роль Закону України «Про запобігання корупції» в питанні боротьби із корупцією.
3. Спеціально уповноважені суб’єкти протидії та запобігання корупції в Україні.
4. Особливості адміністративної відповідальність за вчинення корупції.
5. Інші механізми протидії корупції.
В ході проведення наукового заходу майбутні правники були активними, доповідали та задавали запитання. Запобігання, ефективна протидія та боротьба із корупцією є однією із пріоритетних завдань в державному будівництві та сучасному праві.