"Переваги і недоліки роботи адвоката" - зустріч студентів ННІП та практиків-юристів

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

8 квітня 2021 року у рамках навчальних дисциплін «Правова комунікація» для здобувачів вищої освіти 5 курсу і «Юридична риторика» для здобувачів вищої освіти 1 курсу було проведено зустріч з адвокаткою АО «Дірект», екс-прессекретарем прокурора області Суржук Людмилою Миколаївною.

З першої хвилини розмови Людмила Миколаївна зуміла зацікавити і першокурсника, і магістра. Адвокатка організувала інформативну, навчальну та мотивуючу зустріч, зокрема влаштувала знайомство з адвокатом кримінального напряму, колишнім прокурором Суржуком Василем Євгеновичем і молодою адвокаткою цивільного напряму Килюх Орисею Ігорівною. Усі адвокати радо ділилися своїми успіхами, виграшними нелегкими справами і загалом своєю практичною адвокатською діяльністю.

Цікавою була розповідь Василя Євгеновича про порівняння роботи в прокуратурі й адвокатурі, що викликала багато запитань. А Орися Ігорівна розповіла про свій професійний шлях від помічника адвоката до перспективної адвокатки.

Отже, сьогодні ми провели час з користю, адже:

1) Познайомилися з адвокатами АО «Дірект» та сферою надання їх послуг.

2) Практично познайомилися з роботою електронного суду, поданням електронних документів до суду.

3) Дізналися як готувати та надсилати адвокатський запит.

4) Взяли он-лайн участь у заході з підвищення кваліфікації адвокатів, організованого Радою адвокатів України, на тему «Фіксація доказів у кримінальних провадженнях пов'язаних з банківською сферою».

Ми щиро вдячні за організацію такого практичного заходу Мирославі Юріївні, а Людмилі Миколаївні за практичні поради, за цікаву інформативну розповідь, яка допомогла зрозуміти переваги і недоліки роботи адвоката, за можливість поспілкуватися з нами і поділитися своїм практичним досвідом. Бажаємо АО «Дірект» процвітання та вдячних клієнтів!

Студенти 5 курсу (Прончук Ілона, Велігорський Микола,
Борисенко Влад, Тимощук Микола)
Студенти 1 курсу (Голуб Валерія, Фурманчук Ірина,
Захарчук Ангеліна, Демянович Микола)