Перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Особистість – суспільство – війна: суспільнополітичні, психологічні, соціокультурні аспекти»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Вітаємо студентку 3 курсу ННІ права Національного університету водного господарства та природокористування Киричук Богдану та її наукового керівника к.ю.н., професорку кафедри конституційного права та галузевих дисциплін Міщук Інну Володимирівну з отриманням Диплому ІІ ступеню на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Особистість – суспільство – війна: суспільнополітичні, психологічні, соціокультурні аспекти».
Номінація «Суспільно-політичні студії».
Тема конкурсної роботи: "Стратегічний план післявоєнної відбудови України: нові можливості та перспективи".

Конкурс відбувався на базі Хмельницького національного університету.

Метою Конкурсу було дослідження соціально-політичних настроїв і орієнтацій різних верств населення, соціально-психологічних факторів стабілізації та інтеграції українського суспільства для окреслення векторів післявоєнного розвитку України.

Кункурс проходив у два етапи, було подано біля 100 робіт з усієї України.
На зображенні може бути: 21 людина та текст «Olga Zaslavska Inna Mishchuk микола бучин микола бучин оксана литвинчук роман орійович ліза кудлюк Bogdan людмила мялковська дана мовчан пддубний данла олег синюк свйтлана воловець Daria Karanda % Daria Karanda яндола кристина анастасияольнович ольнович юрий земський Valeria Kuzinska христина дричик олеся посвистак грина жиленко(суми) (суми) 1 BohdanaKyrychuk елена князева deo Hanna Starkova Participants костянтин родченко Chat Share creen владислав алущак Record Reactions Apps Whiteboards å。åB은»

Переглянути статистику та оголошення
Просувати допис