Перемога у конкурсі «10 кроків прокурора до подолання корупції»

08 лютого 2019 року, у прокуратурі Рівненської області відбулося нагородження переможців другого щорічного конкурсу студентських робіт щодо висвітлення прокурорсько-слідчої діяльності.

В конкурсі творчих робіт на тему «10 кроків прокурора до подолання корупції» взяли участь студенти вищих навчальних закладів Рівненщини, які навчаються за спеціальністю «Право», з роботами у виді презентацій, доповідей та віршів.

У своїх роботах студенти показали, якою вони бачать боротьбу із корупцією, запропонували шляхи вирішення проблемних питань та покращання роботи на зазначеному напрямі.

Колегіальним рішенням комісія з оцінки робіт студентів визначила трьох переможців. Ними стали:

1. Ярова Ольга Григорівна – студентка навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування.
  2. Кузьмич Валентина Сергіївна – студентка навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування.
  3. Пістун Христина Михайлівна – студентка Інституту права ім. І.Малиновського Національного університету «Острозька академія».

Критерієм оцінювання творчих робіт та визначення серед них найкращих стали належний рівень правових знань, креативність та можливість реального втілення ідей учасників конкурсу в повсякденну діяльність прокурорів.

З перемогою студентів привітав заступник прокурора області Остап Сидор. Він подякував студентам за активну участь у конкурсі, побажав їм великих успіхів у житті і в навчанні, а також задоволення від обраного фаху юриста.

Зазначимо, конкурс проходив другий рік поспіль у межах спільного наказу «Про співпрацю та комунікацію між відомствами», підписаного у жовтні 2017 року Генеральною прокуратурою України спільно з Міністерством освіти та науки України з метою обміну інформацією, здійснення просвітницької та правоосвітньої діяльності, спрямованої на набуття молоддю необхідних знань у сфері запобігання злочинності та корупції, проведення освітніх заходів серед школярів та студентів.

До роботи Комісії з оцінки робіт студентів, окрім працівників регіональної прокуратури, залучалися працівники управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та вищих навчальних закладів області, у яких навчаються студенти за спеціальністю  «Право».

За матеріалами прес-служби прокуратури Рівненської області

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку