Педагогічна майстерність від викладачів кафедри суспільних дисциплін

Полі-лекція з елементами педагогічної супервізії - колектив кафедри суспільних дисциплін провів відкриту лекцію у новій нетрадиційній для педагогіки формі. Лекція проводилася для студентів-магістрів з дисципліни «Педагогіка та методика викладання у вищій школі» власне на тему підготовки студентів до навчання впродовж життя. Це входить до проблематики кафедральної наукової теми «Суспільні дисципліни як засіб формування цивілізаційних компетенцій студентів».

На занятті викладачі кафедри суспільних дисциплін продемонстрували різні форми педагогічної супервізії: методичний супровід, який здійснювала доц. Кочубей А.В., та консультування про актуальні інноваційні педагогічні проблеми (доц. Якубовська С.С., проф. Олексін Ю.П., проф. Кристопчук Т.Є., доц. Шевчук Т.Є., доц. Сокаль В.А., доц. Оксентюк Н.В.).