Парк «Хімік» причепурилидо пасхальних свят

Сьогодні, 17 квітня,  студенти ННІ права НУВГП традиційно долучились до прибирання території парку "Хімік", яку проводять вже четвертий рік поспіль.

Залучення наших студентів до такої акції щороку ініціює голова асоціації випускників ННІ права НУВГП, депутат Рівненської міської ради Олександр Нестерук.

Залучення студентів до такої роботи сприяє гуртуванню колективу, вихованню гармонійної, дбайливої особистості,  розуміння сучасних проблем довкілля й усвідомлення їх актуальності для своєї країни, рідного краю, всього людства, а також розвиток особистої відповідальності за стан довкілля на національному і глобальному рівнях.