ННІП приймав дітей з Маріуполя

09 грудня 2016 року,  в рамках заходів, приурочених Міжнародному Дню прав людини, національний університет водного господарства та природокористування приймав   дітей зі Східної України. Тридцять чоловік, учнів  із міста Маріуполя, знайомив з умовами навчання і колектив навчально-наукового інституту права. Діти з цікавістю  читали студентські навчальні газети в лабораторії юридичної журналістики, слухали досвідчених фахівців в області права. Захопленню школярів не було меж, коли вони потрапили в лабораторію криміналістики.  Там вони вчилися складати фоторобот, брати відбитки пальців, досліджували сліди злочину. Ця зустріч надовго запам’ятається школярам  маріупольських шкіл, а дружба з дітьми  із Західної України триватиме  довго.