ННІП – учасник першої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Університет і школа: перспективи співпраці»

8 лютого 2017 року в головному корпусі НУВГП відбулася  перша Всеукраїнська науково – практична конференція «Університет і школа: перспективи співпраці»

Організаторами конференції виступили: НУВГП; Управління освіти і науки Рівненської ОДА; Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор НУВГП,

доктор наук, професор Мошинський Віктор Степанович.

Учасники конференції обговорили питання співпраці ВИШу та школи при формуванні вибору випускниками майбутньої професії та їх підготовку до вступу в омріяний університет.

Підводячи підсумки роботи конференції проректор з науково – педагогічної та виховної роботи НУВГП Олег Анатолійович  Лагоднюк наголосив, що результати, напрацьовані спільною працею учасників конференції, слугуватимуть ефективному набору ВНЗ абітурієнтів у 2017 році.

В підготовці конференції та її роботі брали участь всі інститути НУВГП, директори шкіл, працівники управління освіти.

Зокрема   Навчально-науковий інститут права  на конференції  представляли заступник директора П. Гарват, завідувач та  науковці кафедри суспільних дисциплін .