Співпраця науковців в дії

21 лютого  у приміщенні  Тернопільського національного економічного університету відбулася зустріч представників адміністрації навчально-наукового інституту права НУВГП та юридичного факультету ТНЕУ.  На зустрічі  присутні домовилися  про  співпрацю навчальних  закладів та обмін досвідом з підготовки фахівців-юристів в Україні. За результатами перемовин було визначено, що пріоритетом подальшої спільної роботи  є наукові дослідження в сфері правового регулювання, криміналістики та судових експертиз, надання юридичних послуг. Підготовка професіоналів у галузі права - основне завдання юридичних вишів.

Адміністрація інституту права Національного університету водного господарства та природокористування вдячна керівництву  Тернопільського  національного економічного університету  за організацію дружньої зустрічі  та сподівається на  тривалу і плідну співпрацю.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку