«Не втрать своє право на арбітраж»

15 березня 2018 року на базі Національного університету водного господарства та природокористування відбулося фахове обговорення змін у процесуальному законодавстві щодо судової підтримки міжнародного арбітражу та третейського судочинства:«Свобода вибору правил гри – не втрать своє право на арбітраж».

Активну участь у даному заході взяли викладачі та студенти навчально-наукового інституту права.

У рамках заходу були презентовані нові Регламенти Міжнародного комерційного арбітражного суду (ICAC) та Морської арбітражної комісії (МАК) при Торгово-промисловій палаті України.

Обговорювалися питання:

• Арбітраж як альтернатива державним судам
  • Новели процесуального законодавства щодо арбітражу та третейських судів
  • Українські арбітражні правила 2018: нові можливості

Ключовими спікерами фахового обговорення були:

• Проф. Микола Селівон – український правник, суддя та дипломат, голова Конституційного Суду України (2002—2005), Надзвичайний та Повноважний Посол України в Казахстані (2006—2010), голова ICAC та МАК при Торгово-промисловій палаті України, академік НАПрН України, Заслужений юрист України,
  • Володимир Яремко – Старший юрист ЮФ Sayenko Kharenko
  • Ольга Костишина – Радник Голови ICAC
  • Володимир Нагнибіда – к.ю.н., доцент, арбітр ICAC
  • Микола Ярощук – Президент Рівненської торгово-промислової палати

В рамках заходу відбувся ексклюзивний майстер-клас «Практика складання та реалізації арбітражних застережень при укладанні ЗЕД контрактів».

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку