НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНE ВИДАННЯ КАФЕДРИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ, ДОКУМЕНТОЗНАВСТВА ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Автор І.Л. Сазонець

В підручнику розкрито сутність міжнародних стандартів забезпечення безпеки підприємств. Особливий наголос робиться на висвітлені питань щодо діяльності міжнародних організацій з розробки  стандартів, що застосовуються в усьому світі та застосування процедур корпоративного управління для забезпечення безпеки підприємств, використання акцій як інструменту корпоративного управління та залучення інвестицій, існуючих в світі механізмів регулювання процесів злиття та поглинання. Висвітлюються актуальні  аспекти промислового шпигунства та інформаційної безпеки корпорацій.

Для студентів-магістрів спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою», практичних працівників сфери забезпечення безпеки підприємств та викладачів і студентів інших економічних спеціальностей, науковців, фахівців – практиків у галузі корпоративного управління, фондового ринку та інвестицій, менеджерів.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку