Науково-практичний семінар «Наукові проекти молодих вчених»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

11 травня 2022 року відбувся науково-практичний семінар за участі аспірантів спеціальності 081-Право "Наукові проекти молодих вчених" .

Розпочався захід з вітальних слів Савіної Наталії Борисівни, докторки економічних наук, професорки, проректорки з наукової роботи та міжнародних зв'язків та Цимбалюка Валерія Івановича, кандидата юридичних наук, професора, директора Навчально-наукового інституту права, які наголосили на важливості розвитку науки в такий нелегкий для України час та побажали аспірантам успіхів у науково-дослідній роботі.

Про особливості навчання та акредитації в умовах воєнного стану розповіла присутнім Клюха Оксана Олександрівна, кандидатка технічних наук, доцентка, завідувачка аспірантури та докторантури.

Друга частина заходу була у вигляді презентацій доповідей учасників. І відбувалася за такою програмою:

1. Зінкевич Оксана Володимирівна, кандидатка економічних наук, доцентка, начальниця відділу підготовки здобувачів наукових ступенів організації захисту дисертацій.

Тема доповіді: «Про Порядок присудження наукового ступеня доктора філософії  в НУВГП».

2. Яковчук Ярослав Володимирович, голова Сарненської районної ради, аспірант ІІ року навчання спеціальності 081-Право.

Тема доповіді: «Діяльність органів місцевої влади під час воєнного стану в Україні»

(науковий керівник: к.ю.н., доц. Міщук І.В.)

3. Коновейчук Христина Богданівна, староста Марковецького старостинського округу Івано-Франківської області, аспірантка ІІІ року навчання спеціальності 081-Право.

Тема доповіді: «Формування економічної спроможності об’єднаних територіальних громад» (науковий керівник: д.ю.н., проф. Кафарський В.І.).

4. Сахнюк Віта Володимирівна, старша викладачка кафедри спеціальних юридичних дисциплін Навчально-наукового інституту права, аспірантка ІІІ року навчання спеціальності 081-Право.

Тема доповіді: «Європейські стандарти адміністративно-правового забезпечення права на безоплатну правову допомогу та національне законодавство»

(науковий керівник: к.ю.н., доц. Міщук І.В.)

5. Бурченко Юлія Василівна, викладачка з правознавства Київського фахового коледжу архітектури, будівництва та управління, аспірантка ІІ року навчання спеціальності 081-Право.

Тема доповіді: «Зарубіжний досвід щодо адміністративної відповідальності за порушення  правил карантину: порівняльний аспект з Україною».

(науковий керівник: к.ю.н., доц. Міщук І.В.)

6. Гладун Сергій Олегович, помічник судді Нетішинського міського суду, аспірант ІІ року навчання спеціальності 081-Право.

Тема доповіді: «Сучасні проблеми дослідження цивільно-правового захисту порушених прав в земельних правовідносинах»

(науковий керівник: к.ю.н., доц. Водоп’ян Т.В.)

7. Сивицький Владислав Сергійович, головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду (контролю) поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами Управління державного екологічного нагляду (контролю) природних ресурсів та промислового забруднення Рівненської області, аспірант ІІ року навчання спеціальності 081-Право.

Тема доповіді: «Адміністративно-правове регулювання відносин у сфері поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами»

(науковий керівник: к.ю.н. Швець О.М.)

Завершився захід підведенням підсумків, участь у якому взяли наукові керівники аспірантів, викладачі та здобувачі ННІ права.

Вікторія ГРИШКО, кандидатка педагогічних наук,

доцентка кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності,

модератор заходу