Науково-методичний семінар з курсу «Юридична риторика»

Викладачі кафедри   правових природоохоронних дисциплін та студенти першокурсники навчально-наукового інституту права НУВГП провели підсумковий науково-методичний  семінар     з курсу «Юридична риторика».  Зі вступним словом виступив директор інституту професор Валерій Іванович  Цимбалюк.   На семінарі йшла мова про засадничі принципи  юридичної риторики,  про риторику як особливий вид красномовства, як науку та мистецтво.

Майбутні юристи  вправлялися у мистецтві  публічного мовлення. Семінар охоплював  теоретичні та практичні знання.  Під час семінару   студенти демонстрували жести та міміку, постановку голосу  в ораторському мистецтві.  У теплій атмосфері лунали вірші Ліни Костенко «Страшні слова, коли вони мовчать» та Дмитра Павличка «Рідна мова» у виконанні першокурсників Тетяни Квятковської та Марії Левчук. Виступи студентів Михайла Яруша «Чому я обрав професію юриста», Іванни Віннічук «Чи повернуть пенсіонерам вкрадену пенсію?», Богдана  Сулковського  «Я обрав професію народного обранця» засвідчили про високий рівень  літературно-теоретичної та практичної підготовки майбутніх юристів.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку