Нашу студентку обрано секретарем Рівненської Молодіжної міської ради

Проект «Молодіжна міська рада» реалізований у рамках Громадського бюджету Рівного за ініціативою секретаря Рівненської міської ради Сергія Паладійчука.

Відповідно до проекту, утворено постійно діючий молодіжний орган, який моделює роботу Рівненської міської ради, виступатиме з молодіжними ініціативами, реалізовуватиме молодіжні громадські проекти, виступатиме комунікатором між молоддю та виконавчими органами Рівненської міської ради. Даний проект дозволить молодим та активним людям проявити себе, знайти своє призначення.

22 лютого відбулося підписання секретарем молодіжеої ради Романюк Іванни меморандуму про співпрацю з Інститутом "Республіка" в місті Рівне.

13 лютого 2019 року відбулося засідання першої сесії Рівненської молодіжної міської ради.

В роботі сесії взяли участь секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук, депутати молодіжної ради, ЗМІ.

В цілому було розглянуто питання щодо виборів секретаря Рівненської молодіжної міської ради. В результаті таємного голосування секретарем ради було обрано Романюк Іванну Іванівну, студентку 3 курсу ННІ права НУВГП.

Під час зустрічі детально обговорили діяльність та домовились щодо організації та проведення публічних заходів, зокрема щодо Регіонального дебатного турніру в місті Рівне, проведення якого планується на березень.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку