Народний депутат про антикорупційну діяльність в Україні

Антикорупційна діяльність в Україні та роль молодих лідерів у подоланні корупції – стало предметом жвавого обговорення  на зустрічі студентів ННІ права НУВГП із заступником голови Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції, народним депутатом України Віктором Чумаком.  Захід проводився у формі дискусії про  сучасне адміністративно-правове регулювання антикорупційної діяльності держави.

Майбутні юристи  слухали  про сучасний стан та особливості реальної корупційної складової в державній діяльності, а також можливі заходи щодо подальшого її  усунення; вникли у  специфіку  законодавчого регулювання процесуального порядку притягнення до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень; обговорили  особливості діяльності та правовий статус Національного антикорупційного бюро і Національного агенства із запобігання корупції; проаналізували закономірності сучасної політичної системи.

Зустріч видалася цікавою та змістовною. Заступник директора ННІ права Василь Пасічнюк  від  імені педагогічного та студентського колективу інституту права подякував народному депутату Віктору Чумаку за проведену лекцію, оскільки розуміння питання антикорупційної політики держави як і корупційних проявів в суспільстві є надзвичайно важливим для студентів-правників.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку