Налагодження процесу комунікації в судах

3 липня 2018 року в місті Рівному Львівським регіональним відділенням  Національної школи суддів України спільно з громадською  спілкою “Українська академія медіації”, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми “Нове правосуддя” проведено семінар для суддів місцевих та апеляційних судів Рівненської області на тему: “Суд і медіація: можливості та перспективи”.

З лекцією на тему "Поняття медіації та підходів до її застосування в українській судовій системі" виступила кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного права та галузевих дисциплін, медіатор Тетяна Водоп’ян.

Судді опрацювали теоретичний матеріал, під час роботи в малих групах виконали  практичні завдання. Презентація робіт слухачів сприяла засвоєнню матеріалу, а обмін власним професійним досвідом  викликав дискусійне обговорення  та пошук нових шляхів розв’язання певних проблемних питань у професійній діяльності.­­

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку