Модельне судове засідання в Рівненському апеляційному суді за підтримки прес-секретаря Олени Кузьменко

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

12 травня 2021 р. проведено модельне судове засідання в Рівненському апеляційному суді за підтримки прес-секретаря Олени Кузьменко. Цей захід було здійснено в рамках ОК «Правова комунікація», де взяли участь магістри, та ОК «Юридична риторика», де взяли участь студенти 1 року навчання.

Студенти мали змогу практично відчути як проходить судовий процес, побувати в ролі судді, адвоката, прокурора, секретаря, потерпілого та обвинуваченого. Такий досвід надзвичайно цікавий та ефективний в розумінні особливостей професій та, безпосередньо, самого судового процесу. На нашу думку, такі практичні навички формують наші розуміння, що являє собою правосуддя.

Цікавим і пізнавальним для студентів було те, що на модельному засіданні були присутні працівники суду, які дали нам слушні поради, а також ми мали змогу поставити їм запитання.

Ми щиро вдячні Мирославі Юріївні за проведення таких практичних занять, Олені Кузьменко за організацію і підтримку нас, судовому розпоряднику Богдану, який долучився до нашого модельного судового засідання і взяв у ньому активну участь.

Магістри: Прончук Ілона, Тимощук Микола,

Велігорський Микола, Борисенко Владислав