Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку сучасного права: українські реалії та зарубіжний досвід»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Захід відбувся у ННІ права 20 травня 2022 року не передодні Дня науки.

Відкрили конференцію та звернулись до присутніх з вітальними словами Віктор Мошинський – доктор сільськогосподарських наук, професор, ректор НУВГП; Наталія Савіна  –докторка економічних наук, професорка, проректорка з наукової роботи та міжнародних зв'язків НУВГП; Валерій Цимбалюк – кандидат юридичних наук, професор, директор навчально-наукового інституту права НУВГП.

Друга частина заходу відбулася у вигляді доповідей учасників, а саме:

Адам Каспшик, доктор правових наук, завідувач кафедрою адміністрації та охорони довкілля, декан факультету адміністрації та суспільних наук Гуманітарно-природничого університету в Сандомирі, Республіка Польща. Тема доповіді: Система позитивного права:  структура та розвиток.

Альдона Доманська, докторка габілітована, професорка, завідувачка кафедри порівняльного конституційного права Лодзького університету, Республіка Польща. Тема доповідіСтан війни і воєнний стан в польському конституційному ладі.

Євгенія Дуліба, докторка юридичних наук, професорка, професорка кафедри конституційного права та галузевих дисциплін навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне. Тема доповіді: Сучасні актуальні проблеми міграції українців

Александра Балинська, юристка в Peter Law Group, Каліфорнія, США. Тема доповідіШлях до юридичної професії в США

Володимир Кафарський, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри спеціальних юридичних дисциплін навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування м. Рівне. Тема доповіді: Дух законів і права культура сучасного українського і російського суспільства.

Андрій Матвійчук, доктор філософських наук, професор, професор кафедри конституційного права та галузевих дисциплін навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне. Тема доповіді: Всесвітня декларація інформаційних прав суспільства: від концепту до практичного застосування.

Андрій Ляш, кандидат юридичних наук, професор, професор кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності Навчально-наукового інституту права Національного водного господарства та природокористування, м. Рівне. Тема доповідіКорупційна, організована та професійна злочинність : питання співвідношення

Іван Панкевич, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри конституційного права та галузевих дисциплін навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне. Тема доповіді: Конституційні гарантії свободи пересування, вільного вибору місця проживання, права вільно залишати територію України: особливості реалізації в умовах воєнного стану.

Євгенія Булат, докторка юридичних наук, професорка, старша наукова співробітниця Придніпровського наукового центру НАН України і МОН України. Тема доповіді: Деякі напрями подальшого розвитку правової охорони інтелектуальної власності в контексті оновлення чинного цивільного законодавства

Анджей Татара, адвокат адвокатського об'єднання «Сак, Татара, Туньскі та партнери», викладач кафедри адміністративного та фінансового права Інституту правових наук Зеленогурського університету, Республіка Польща. Тема доповідіКонституційне регулювання фінансового права України у контексті.

Після закінчення доповідей відбулася наукова дискусія та обговорення проблемних питань.

Вікторія ГРИШКО, к.пед.н.,

доцент кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності