Міждисциплінарний семінар "Засади кримінального процесу"

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

У рамках проведення Фестивалю науки викладачами кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності було організовано міждисциплінарний науково-практичний семінар "Засади кримінального процесу".

доц. Благодир С.М. розповів присутнім про важливість засад кримінального процесу. Проф. Ляш А.О. зосередив увагу на важливості застосування гарантій кримінального процесу в боротьбі з корупційними проявами під час кримінального судочинства. Доц. Благодир А.А. визначила та проаналізувала психологічні аспекти  дотримання засад кримінального судочинства, особливо ті, що пов'язані із застосуванням примусових заходів.

Участь у семінарі взяли здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 081-Право та 262-Правоохоронна діяльність, які представили увазі присутніх власні наукові дослідження, зокрема:

1. Проблеми допиту неповнолітніх у кримінальному провадженні (Прокопчук В., група ПР-51);

2. Кримінальна відповідальність за державну зраду: міжнародний досвід (Кончук Д., група ПР-51);

3. Актуальні проблеми кримінальної відповідальності за катування в Україні (Франчук У., група ПР-51);

4. Проблеми мародерства: кримінально-правовий дискурс (Шевчук О., група ПР-51);

5. Нагляд прокурора за додержанням законів під час досудового розслідування корупційних або пов'язаних з корупцією кримінальних правопорушень (Прокопчук Є., група ПД-51).

6. Основні принципи запобігання та протидії корупції (Протасюк О., група ПД-51).