Мистецька акція "Україна в самому серці"

Випускниця Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету ім. Т. Шевченка Яна Униченко приїхала на Рівненщину минулого року влітку. Події, що відбуваються на сході кардинально вплинули на долю дівчини і вона залишилася жити тут, в м. Здолбунів.

Яна володіє не аби яким талантом художника, про що свідчать її колоритні малюнки в національному українському стилі, зображені на під’їздах Здолбунова. Дівчиною зацікавилася преса і одразу ж з’явилися статті на шпальтах газет «Комсомольська правда», «Рівне вечірнє» та в соціальних мережах.

Керівництво навчально-наукового інституту права  НУВГП не могло цю інформацію пропустити мимо, оскільки ідея оформлення коридору  корпусу 2А назріла давно. Професор Цимбалюк В.І. організував зустріч Яни із представниками студентського самоврядування напряму, де було обговорено проект художнього оформлення 16 ніш в коридорі.

Яна Униченко розробила ескізи малюнків та з допомогою студентки 2 курсу напряму підготовки «Правознавство» Турбал Маріанною взялася до роботи.

І ось тепер перед нами постають, наче живі квіти, птахи, комашки, що за своєю природою символізують красу України.