Майстер-клас з виготовлення патрітичної символіки

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

07 жовтня 2022 р. з 9.00 до 13.00 в ауд. 804 відбувся майстер-клас з виготовлення патрітичної символіки.
Зустріч розпочалася з міні-лекції "Символи в українських ремеслах", яку прочитала Людмила Стасюк – завідувач відділу методично-менеджментової роботи та креативних КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» РОР.

Студенти працювали у трьох групах, поділившись за напрямами бісероплетіння, лялькарство та лозоплетіння.

Кожна група мала свого модератора, а саме:
- Людмила Рябунець, майстриня бісероплетіння навчала студенток виробляти сережки, намисто та брелки;
- Ірина Кухар,майстриня плетіння з природніх матеріалів, ділилася досвідом виготовлення кульок-оберегів;
- Еля Гілко, майстриня лялькарства, передала свої вміння плести ляльки-мотанки.

Заступник директора ННІ права Гришко В.І. нагородила гостей подяками.

Захід пройшов у дружній, теплій, щирій атмосфері, де переплелися досвід, творчість, креативність та талант!

Особлива подяка за сприяння у розвитку творчих вмінь студентів, популяризацію українських цінностей Ірині Рачковській, директорці КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» РОР.

Виготовлені вироби можна буде придбати 10 жовтня 2022 р. у холі 1 корпусу НУВГП з 9.30 до 15.00 на Благодійній ярмарці.
Запрошуємо всіх!!!