Круглий стіл «Євроатлантичний вибір України: реалії та перспективи».

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

13 травня в рамках Фестивалю науки в навчально-науковому інституті права відбувся круглий стіл на тему «Євроатлантичний вибір України: реалії та перспективи».

Модератор заходу - д.ю.н., професор Панкевич І.М.

Учасники наукової події, а це були здобувачі вищої освіти першого рівня групи ПР-11, активно висловлювали свою думку щодо обраної проблеми. Зокрема, Блошкіна Ольга доповідала на тему «Україна між Європою та Азією», Гуль Владислав  проаналізував перспективи вступу України до НАТО та ЄС, Лисий Віктор  визначив проблеми демократії в Україні, Циріль Антоніна аналізувала можливі відповіді на питання "Російсько-українська війна чи цивілізаційна війна?».

У ході дискусії виникло також обговорення питань щодо значення державної мови у формуванні громадянської свідомості, верховенства права та Конституції в Україні, перспективи договору про гарантії безпеки, можливі «мінуси» вступу України до ЄС та/чи НАТО та причини неконтрольованої загарбницької політики країни-агресора. До наукових дискусій долучилося керівництво, викладачі та здобувачі-магістри ННІ права.

Круглий стіл був цікавим та змістовним.

Ольга БЛОШКІНА,

здобувач першого бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 081-Право