Круглий стіл «Актуальні проблеми сімейного права в Україні»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

03 травня 2022 року з використанням технологій дистанційного навчання відбувся Круглий стіл на тему «Актуальні проблеми сімейного права в Україні», у якому взяли участь студенти 2 та 3 курсів ННІП.

Подія ініційована в рамках проекту «Тиждень науки в НУВГП». Метою цього заходу є висвітлення та детальний аналіз актуальних проблем регулювання сімейних правовідносин. Загалом, проведення Круглих столів є хорошою традицією ННІП НУВГП. Тут ми не лише обговорюємо, дискутуємо щодо різних питань, але й ініціюємо вирішення наявних проблем на рівні державних та місцевих органів влади.

Захід розпочався з вітального слова Міщук Інни Володимирівни – завідувача кафедри конституційного права та галузевих дисциплін, а згодом до активного обговорення доєдналися студенти.

Під час Круглого столу обговорювалися такі важливі питання у сфері сімейного права України:

1. Характеристика процесу усиновлення (автор: Цевух А.).
  2. Актуальні проблеми правового регулювання сурогатного материнства в Україні (автор: Киричук Б.).
  3. Правове регулювання фактичних шлюбних відносин (автор: Черначук А.).
  4. Розірвання шлюбу в судовому порядку за законодавством України (автор: Полюхович О.)
  5. Право на укладання шлюбного договору (автор: Іванчук Є.).
  6. Проблемні питання щодо поділу майна при розлученні (автор: Мамчук К.).
  7. Поділ спільного майна подружжя (автор: Дмитроца А.).
  8. Припинення шлюбу внаслідок його розірвання за позовом подружжя (автор: Семенович М.).
  9. Правовий режим майна подружжя (автор: Яворська І.) та інші питання.

Таким чином, захід Круглого столу був справді плідним, обговорено чимало питань щодо ефективного втілення всіх механізмів сімейного права в Україні.