УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ-ЮРИСТІВ У КРУГЛОМУ СТОЛІ «АКТУАЛЬНІ НАПРЯМИ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКИ»

З нагоди Дня науки 16 травня 2017 року в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся кругли стіл «Актуальні напрями студентської науки».

У круглому столі взяли участь студенти всіх навчально-наукових інститутів. Навчально-науковий інститут права представляли: студентка 3 курсу Алексєйчук Ольга (тема доповіді «Проблемні аспекти інституту адміністративної відповідальності», науковий керівник к.ю.н.,доц.. Міщук І.В.) та студентка 2 курсу Кузьмич Валентина (тема доповіді «Основні аспекти локального нормативно-правового регулювання охорони праці», науковий керівник ст. в. Пасічнюк В.Б.). Дівчата змістовно та цікаво озвучили свої доповіді та ґрунтовно відповіли на поставлені питання.

Підтримати студентів прийшли їх колеги-одногрупники та заступник директора з наукової роботи Гришко В.І.

За підсумками круглого столу учасники були нагороджені сертифікатами.

Дякуємо нашим студентам за активну наукову роботу.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку