Круглий стіл "Сучасні тенденції та перспективи розвитку національного законодавства"

10 жовтня 2018 року на базі навчально-наукового інституту права відбувся круглий стіл "Сучасні тенденції та перспективи розвитку національного законодавства" присвячений Дню юриста.

У роботі круглого столу взяли участь викладачі, студенти та провідні фахівці-практики в галузі юриспруденції.

Вітальною промовою круглий стіл відкрила проректор з наукової роботи і міжнародним зв’язкам, доктор економічних наук Наталія Савіна та побажала учасникам заходу плідної роботи й подальшої співпраці.

Голова апеляційного суду Рівненської області Олег Іванович розповів про судову реформу, як вона торкнулася Рівненського апеляційного суду, і що очікує на місцеві загальні суди Рівненщини уже найближчим часом. А також наголосив, що в будь-якій установі, чи то державній, чи то приватній, необхідні фахівці, які оволоділи необхідними знаннями, орієнтуються у вітчизняному і міжнародному законодавстві, є добрими ораторами, які вміють представляти і захищати інтереси клієнта.

Про реформи Міністерства юстиції України через аналіз змін основних напрямів діяльності її органів учасникам заходу розповіла Оксана Сальчук, начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області. Заступник прокурора Рівненської області Остап Сидор увагу присутніх а кцентував на організації діяльності прокурорів щодо представництва інтересів держави в суді. Дмитро Пуха,директор Юридичної клініки навчально-наукового інституту права НУВГП, виступив з темою «Законодавче регулювання діяльності юридичних клінік в Україні: проблемні питання та шляхи їх вирішення».

Михайло Яруш, студент 2 курсу, заступник керівника наукового відділу студентської ради навчально-наукового інституту права НУВГП, увагу присутніх звернув на проблеми та перспективи формування громадянського суспільства в Україні, а студентка 1 курсу магістратури, переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Ольга Алексейчук розповіла про правове регулювання адміністративної відповідальності неповнолітніх, про гендерну рівність розповіла студентка 2 курсу, голова профбюро студентів ННІ права Лівчук Світлана,а про основні проблеми медичного страхування - студентка 2 курсу, голова наукового відділу студради ННІ права Віннічук Іванна.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку