Круглий стіл «Становлення громадянського суспільства: європейський досвід та українські реалії»

Круглий стіл «Становлення громадянського суспільства: європейський досвід та українські реалії»

У конференц-залі ННІ права 27 жовтня 2017 року відбувся круглий стіл на тему «Становлення громадянського суспільства: європейський досвід та українські реалії». Організаторами даного заходу були к.пед.н., ст. викладач Гришко В.І.  та к.політ.н., доц. Чернюк І.А.  У заході взяли участь студенти 1 та 3 курсів і викладачі ННІ права.

Мета заходу - обговорення сучасних актуальних проблем становлення громадянського суспільства в Україні та значення Європейського досвіду для їх вирішення.

Учасники «круглого столу» активно долучалися до виступів, обмінювалися досвідом та висловлювали пропозиції щодо підвищення ролі громадянського суспільства у різних сферах діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, зокрема щодо впровадження реформ, на підтримку ініціативи громадськості, а також з метою налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин органів державної влади, органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства.

Усі учасники отримали сертифікати.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки