Круглий стіл "Медіація - альтернативний спосіб вирішення спорів"

10 грудня Рівненський осередок Ліги студентів АПУ спільно з Студентським парламентом ННІП організував круглий стіл на тему: «Медіація – альтернативний спосіб вирішення спорів».З вступним словом звернувся Пасічнюк Василь Борисович - завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін ННІП. На зустріч були запрошені Лазарчук Анна Валеріївна – член Відділення АПУ в Рівненській області, яка розповіла про альтернативний спосіб вирішення спорів - медіацію, її ознаки та характерні особливості, а також про необхідність документального засвідчення тих положень, на яких зійшлися учасники медіації; Бедикайло В'ячеслав Вікторович – заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області, який доповідав по темі «Медіація в законодавчому провадженні: нові виклики та напрями реалізації»,і поділилився власним досвідом щодо процедури посередництва; Водоп’ян Тетяна Вікторівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного права та галузевих дисциплін, голова ГО «Центр медіації та діалогу», розказала про медіацію та процедури врегулювання спору за участю судді, представила порівняльну характеристику двох процедур,а також виділила позитивні та негативні аспекти даних процесуальних дій. Крім того, доповідали й студенти Жмаченко Юлія Юріївна – студентка 2 курсу ННІ права НУВГП, член Рівненського осередку Ліги студентів АПУ, доповідь мала назву «Медіація як ефективний спосіб позасудового вирішення спорів», Віннічук Іванна Василівна – студентка 2 курсу ННІ права НУВГП, голова Рівненського осередоку Ліги студентів АПУ, голова наукового комітету Студентського парламенту ННІП, з доповіддю «Порівняльна характеристика впровадження інституту медіації в зарубіжних країнах та Україні», Лівчук Світлана Юріївна – студентка 2 курсу, голова профкому студентів ННІ права НУВГП, член Рівненського осередку Ліги студентів АПУ, доповіла про «Законодавче врегулювання медіації в Україні: проблеми та перспективи». Після доповідей усі охочі мали можливість задати запитання і поспілкуватися. Адже питання, які обговорювалися є досить актуальними для нашого сьогодення та для майбутнього розвитку медіації в Україні.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку