Круглий стіл «Європейська інтеграція України»

23 листопада 2017 р. на кафедрі суспільних дисциплін ННІ Права було проведено чергове засідання студентського наукового гуртка «Україна-ЄС», науковим керівником якого є доц. Сталовєрова Г.В.

Засідання відбулося у форматі круглого столу на тему: «Європейська інтеграція України». У роботі гуртка взяли участь студенти з різних навчально-наукових інститутів НУВГП. Мета засідання:  комплексне висвітлення проблематики Україна-ЄС.

Експерти – студенти групи ТЕ-41 ННІ ВГП виступили з доповідями:

1. Еволюція розвитку відносин ЄС та України (Кінах Юрій);
  2. Результати і досвід реалізації проектів ЄС в Україні (Наконечна Світлана);
  3. Особливості політичного діалогу Україна-ЄС. Євроінтеграційні перспективи України (Присяжнюк Микола);
  4. Євроінтеграційна проблематика у спектрі досліджень вітчизняних науковців (Міщенко Олексій) .

Після кожного виступу було обговорення. Студенти – активні і зацікавлені, дискусія - змістовна і плідна. Це дало змогу учасникам по-новому поглянути на проблему, в іншому контексті побачити її масштаб.

Отже, у результаті проведення круглого столу було доведено, що 2017 рік став роком найбільших звершень у відносинах Україна-ЄС. Набула чинності Угода про асоціацію, запрацював безвізовий режим. Наступним пріоритетом у відносинах Україна-ЄС є виконання Угоди.