Круглий стіл «Перспективи розвитку університету в контексті реформ освіти»

Круглий стіл  «Перспективи розвитку університету в контексті реформ освіти»

3 листопада у ННІ права відбувся круглий стіл на тему «Перспективи розвитку університету в контексті реформ освіти».   У даному заході взяли участь  студенти ННІП, учні «Школи журналістики», керівництво ННІ права, представники сектору зв’язків з громадськістю НУВГП,  ректор університету В.С. Мошинський.

Круглий стіл відбувався у формі діалогу.

Питання, що обговорювалися на круглому столі:

І   .    Основні завдання та напрямки розвитку НУВГП ( центр незалежного оцінювання, рівневі вивчення іноземної мови, перевірка на анти плагіат, вільний вибір дисциплін студентами, співпраця на міжнародному рівні)

ІІ .       Інноваційні методи навчання  (електронний документообіг, електронний журнал, мобільний додаток, репозиторій, wikiset, коркова дошка)

ІІІ .      Проблеми державних ВУЗів у сучасних умовах.

Наприкінці студенти подякували Віктору Степановичу за цікаву та змістовну зустріч та плідний діалог, а Ректор подякував студентам за їх активну позицію та побажав успіхів у навчанні.

Сподіваємося, що подібні зустрічі будуть сприяти розвитку нашого Університету, підняття його престижу та іміджу, а наші студенти-випускники зможуть достойно конкурувати на ринку праці завдяки своїм знанням та ефективній підготовці.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку